Moderní džíny

Móda je opravdu různorodá. Abych se přiznala, tak si ještě vzpomínám, že když mi bylo asi patnáct nebo šestnáct let, že u nás byly hodně moderní široké kalhoty. A také džínová bunda. Jenomže já jsem v té době byla docela hodně obézní, takže určitě víte, jak to bylo docela složité na mě nenajít nějakou velikost. Šárka abych také mohla nosit to oblečení, které bylo zrovna v té době velice moderní. Bylo to opravdu hodně složité. Nyní si říkám, jak je to všechno jednoduché, protože je opravdu plno second handů. A když vidím v second handech takovéto oblečení, které mě jako pubertální dívce chybělo, tak se mi z toho chce až někdy brečet.

Perfektní džíny.

Dokonce jsem si minulý týden koupila také extra široké kalhoty, kterým se říkalo zvonáče. Jistě se také pamatujete. Také nikdy nezapomenu na to, jak mi moje maminka stále dokola vyprávěla, že za ni také byly zvonáče, kdysi velice moderní a populární. Bylo to prý asi někdy v sedmdesátých letech, kdy i ona nosila opravdu široké zvony a říkalo se tomu také zvonáče. Tady jde alespoň vidět, že móda se opravdu točí jako kolečko dokola. Předpokládám, že třeba za dvacet pět let nebo za třicet let bude zase opravdu v módě. To, že se budou nosit džínové bundy a také široké kalhoty.

Oblíbená móda.

To já, ještě asi před deseti lety jsem nosila pouze jenom úzké nohavice, kterým se říkalo zase slim džíny. Abych se přiznala, tak to nosím stále, protože já osobně si nedokážu představit, že já bych musela taky nosit někdy zvonové kalhoty anebo džínovou bundu. To moje opravdu nejlepší kombinace oblečení je obtáhlé bílé tričko k tomu kvalitní kožená černá bunda, černé podpatky, boty a také krásné tmavě modré slim džíny. Tohle je pro prostě moje oblíbená móda a zatím ji nehodlám vůbec měnit. Samozřejmě také miluji kraťase a sukně a šaty, ale toto je můj takový univerzální model, že mě v tom každý pozná a je to takové neutrální a hodí se to opravdu do každé situace.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.