Retro je zase v módě

Vymyslet dobrou reklamu není jednoduché
Máte svoji firmu an neustále si lámete hlavu nad tím jak ji co nejlépe propagovat? Soud nechcete platit drahé reklamní agentury, budete si muset poradit. Jednou ze všeobecně známých možností jsou reklamní předměty. Je to velmi efektivní nástroj, který vám může zajistit další zákazníky, které každá firma potřebuje. Princip je jednoduchý – nechat si vyrobit reklamní předměty, které můžete v rámci nějaké akce dávat jako dárek. Lidé většinou slyší na dárek zdarma, takže by byla škoda to nevyužít.

klíč klíčenka

U nás najdete celou řadu předmětů, které na sobě mohou mít natištěnou nebo vyšitou třeba vaši adresu nebo název firmy či firemní logo. Pro tyto účely je dobré mít jedinečné logo nebo zajímavý název firmy, případně nějaké motto. Záleží také na tom, jaký předmět si vyberete, protože když je větší plocha, vejde se na ni více textu. Co patří mezi nejoblíbenější reklamní předměty a jak to vlastně funguje?

Určitě jste i vy někdy dostali od nějaké firmy zadarmo třeba propisku nebo hrnek. Danou věc máte většinou doma a alespoň občas ji použijte. Víte co to je za firmu, co vyrábí, nebo třeba kde sídlí. A to je právě ono. Každý si vybaví vaši firmu, když bude používat něco co jste mu dali. Ideální jsou praktické předměty, které se nebudou válet nevyužité zastrčené v zadní části poličky.

barevné tužky

K tomuto účelu se skvěle hodí třeba klíčenky na krk https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/klicenky/klicenky-na-krk/, které se hodně nosili před zhruba patnácti lety. Nosili je dospělí i děti, a vyráběly se v mnoha barevných provedeních. Dnes si je můžete objednat i vy a rozdávat je třeba k nějaké významné firemní příležitosti. Jestli hledáte inspiraci, u nás najdete obrovské množství reklamních předmětů. Zajímá vás ekologie? Jsme jedna z mála firem, která dodává i ekologické reklamní předměty, ano jsou třeba látkové nákupní tašky nebo tužky.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.