Užijte si svatební přípravy naplno


Svatební přípravy většinou zaberou hodně času. To jak náročné bude připravit vaši svatbu záleží na tom, jak velkou svatbu chcete. Velká svatba většinou znamená více jídla, větší místo konání svatby, delší spolupráci s fotografem nebo třeba ubytování, a to je samozřejmě dražší než menší svatba, která skončí v podvečer a hosté se rozjedou domů. Všechno se odvíjí od výběru místa a data – i svatební oznámení. Hlavní svatební sezona probíhá od května do září, a během této doby se chce vzít naprostá většina snoubenců. A pokud je to i vaše přání, začněte s přípravami už teď. Za rok budete rádi že jste nezmeškali ani den, který jste mohli využít.

vtipné oznámení

Jestli máte místo a datum svatby, můžete pokračovat právě oznámením. I v dnešní digitální době naprostá většina párů volí tento způsob oznamování svatby svým blízkým. Tato tradice je u nás silně zakořeněná, a je hezké že ji dodržujeme i dnes, kdy si e-mailem posíláme i přání k narozeninám. Klasické svatební oznámení goldpress je hezký dárek i vzpomínka na nejkrásnější okamžiky vašeho života.

U nás najdete velký výběr svatebních oznámení, které mohou ladit třeba s jmenovkami na stole nebo se svatebním menu. Všechno jde zkombinovat tak, aby to jako celek vypadalo dobře. Nevěsty většinou volí jednu až dvě barvy, ve kterých vybírají dekorace, tiskoviny nebo dárky pro hosty. Vyberte si u nás z velkého množství oznámení, které můžete věnovat svým blízkým a pozvat je tak na váš velký den.

luxusní oznámení

Každé je jedinečné
Jen těžko najdete naprosto stejná oznámení. Někdo chce luxusní embosované oznámení se zlatým písmem, někdo dává přednost vtipnému originálnímu oznámení a někdo zase bude chtít to nejmodernější – plastové oznámení. Prohlédněte si naši nabídku a nechte si vyrobit oznámení u nás. Nabízíme vám rychlou a kvalitní práci, kterou určitě oceníte – protože oznámení je jedním z prvních krůčků k manželství.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.