Bio život


Každý ÄlovÄ›k má svůj životní styl a takový životní styl žije, aby ho to bavilo a aby byl také samozÅ™ejmÄ› spokojený, vážnÄ› neznám nikoho, kdo by mi Å™ekl, že by tÅ™eba žil takový životní styl, který by ho vůbec nebavil anebo který by ho vůbec nezajímal. MÄ› samotnou vždycky hlavnÄ› zajímá fakt, abych dÄ›lala to, co mÄ› vždycky baví. A s Äím jsem já sama spokojená. A každý ÄlovÄ›k a také každá rodina anebo každá spoleÄnost má svůj vlastní životní styl anebo nÄ›co takového typického, co vlastnÄ› ÄlovÄ›k může dÄ›lat. Také si dejte pozor, jaký životní styl vlastnÄ› vy žijete. NÄ›kdy to nemusí být úplnÄ› zdravé anebo takové poctivé. NÄ›kteří lidé nežijí poctivÄ› život, což je podle mého názoru Å¡koda.

Snažím se mít kolem sebe hodné lidi.

A takovýto životní styl bych rozhodnÄ› nikomu ani nedoporuÄovala, proto jsem si Å™ekla, že nejlepší by bylo, kdyby lidé také pochopili, jaký životní styl je opravdu lepší a Äemu také vy dáváte pÅ™ednost. Je logické, že mnoho lidí také ocení takový životní styl, který je vlastnÄ› zdravý, ale také nám pomáhá. Například také mám jednu kamarádku, která má takový životní styl, že že je opravdu hodnÄ› ekologicky, a hlavnÄ› bio má ráda. Bio výrobky anebo také bio obleÄení. To znamená, že tÅ™eba má různé obleÄení anebo různé hraÄky jenom z takového materiálu, který je nezávadný a který už byl tÅ™eba z recyklovaného materiálu.

Jaký životní styl máte rádi vy?

Já sice chápu, že žít ekologicky se opravdu vyplatí a já se taky o to snažím. Akorát si zase nedávám záležet na tom, abych měla všechno stoprocentně bio. Já nepotřebuji mít bio jablka nebo ovoce, protože já na to nevěřím. Možná zaplatím za cenu bio, ale stejně dostanu takové ovoce anebo zeleninu, co bio vůbec není. Já tomu nevěřím. Jenom když to vypěstuji sama na zahradě. Sama na zahradě si vždycky v létě také pěstují různé ovoce, protože mě to baví a vím, že to nemám umělé pohnojené. Takovýto životní styl mě baví a jsem ráda, že mám velikou zahradu.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.