Umělé květiny v rozích obytných místností


Mnozí lidé, kteří se zabývají ezoterikou, vám potvrdí, že energie v prostředí, kde trávíme většinu času, se lépe šíří buď ve velkých vzdušných prostorách, anebo v místnostech se zaoblenými rohy. Nebývá ovšem zvykem, že by si lidé stavěli rodinné domy kruhového půdorysu, ale spíše naopak se dává přednost klasickým pravoúhlým tvarům, a toto je jeden z důvodů, proč se při dlouhodobém pobytu v malém bytě necítíme dobře a máme tendenci vycházet častěji ven do přírody.

umělé tulipány

Může vám to připadat zvláštní, ale v uvozovkách „primitivní“ národy jsou na tom, co se týče čerpání energie z okolního prostoru mnohem lépe, než my. Vzpomeňme kupříkladu domorodé chýše na africkém kontinentu, stavěné ve tvaru válce s kuželovou střechou, anebo indiánská Tee-pee. Když si postavíte na zahradě stan a budete chtít napodobit indiánské kmeny v severoamerické prérii, budete se tu možná cítit lépe, něž doma v obýváku. Jak to ale změnit, abychom nemuseli bourat příčky a obvodové zdivo? Můžete využít jednoduchého triku, který z pravých úhlů vytvoří v rozích místnosti alespoň zčásti zaoblený tvar.

umělé růže

Například tak, že je osadíte vhodnými pokojovými rostlinami, a tam, kde je nedostatek denního světla, umístíte umělé květiny v květináči Lepaso. Rostliny budou svým tvarem vizualizovat okolní přírodu a budou lépe odrážet energii, která je v ostrém a pravém úhlu blokována. Výhodou umělých květin je, že je to výrobek z plastické hmoty. Nevyžaduje žádnou údržbu, pouze tu a tam květinu osprchujete teplou vodou a případně použijete vhodný saponát. Neřešíte zálivku, hnojení, přesazování a volbu vhodné zeminy. Umělé rostliny vyráběné v současné době jsou také mnohem lépe propracované, než ty, co lidé znali před čtyřiceti lety, a u většiny z nich ani na první pohled nerozpoznáte, že se jedná o pouhou imitaci, nikoli o živý exemplář.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.