Buďte hot


A není divu, i ženy totiž na sebe v moderní době našly čas, aby se mohly věnovat svým koníčkům, což jim dříve bohužel nebylo dopřáváno, protože žena přece měla trávit čas vařením, uklízením a péčí o rodinu. Ale ženy jsou plnohodnotnými členy této společnosti a mohou se svobodně rozhodnout, co budou dělat a nikdy by je za to neměl soudit. A to se samozřejmě týká i oblečení a obutí, které by rovněž nemělo být nikým hodnoceno, všechno je to svobodná volba, žijeme ve svobodném světě. Takže pakliže máte chuť si vzít na sebe sexy obleček na páteční večerní party, kde byste konečně mohla potkat svého vyvoleného nebo si minimálně nějak užít, tak se toho rozhodně nebojte, a pojďte s plnou vervou do toho.

lodicky

Velice velkou službu vám udělají boty, které pomohou dotvořit váš celkový look a které vykouzlí z vaší postavy krásnou siluetu, pokud jsou tedy správně zvoleny a padnou vám jako ulité. Možná se ještě trochu bojíte venkovního počasí, které zejména ráno a večer nebývá nejvlídnější, potom můžete zvolit krásné kotníkové boty s otevřenou špičkou a s podpatkem, které udělají podobnou službu jako jednoduché lodičky. Nebo můžete zvolit uzavřené lodičky na platformě a budete naprosto bezchybná. K tomu šaty nebo sukni a budete mít mužů na každém prstu deset.

boty

Můžete být elegantní a zároveň svůdná, což je pro mnoho žen žádoucí, když třeba u toho musí ještě vykonávat nějakou práci v kanceláři, ale nechtějí být za takovou tu klasickou šedou kancelářskou krysu, jak se tak říká. Nebuďte fádní a rozjeďte to, věnujte se svému vzhledu a nezanedbávejte se, vždyť ještě přece není všechno za vámi, i když jste v pokročilém věku. A třeba právě pole dance může být vaším novým koníčkem. Když do toho dáte všechno, můžete se to skutečně naučit a věnovat se tomu. Ještě se naučíte chodit na podpatcích a vaše tělo bude neskutečně svůdné.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.