Bydlení za pár měsíců


Vždycky jste si mysleli že prožijete svůj život ve městě, protože se vám líbí dostupnost všeho co zrovna k životu potřebujete nebo chcete? Život ve městě má oproti života na vesnici mnoho výhod, a právě dostupnost všeho je jedna z nich. Člověk je více anonymní, má víc možností, ale zase nemá tolik klidu. Jsou ale lidé kterým prostě vyhovuje ruch města, a tak se ho nechtějí vzdát ani v pozdějších letech. Pokud se zrovna rozhodujete kde byste chtěli bydlet a nechcete se města vzdát, můžete si nechat postavit dům i na periferii. Stavba domů stále probíhá, a pokud budete mít pozemek a vyřešené finance, už vám jen chybí si vybrat zda si dům postavíte sami a nebo si ho necháte postavit.

nový dům

Ideální je dům na klíč, protože se o nic nemusíte starat. Musíte si sice vyřešit finance a sehnat pozemek, ale potom už jen počkáte na to, až bude stavba dokončená. My stavíme všechny naše projekty jako zděné domy i jako dřevostavby, a můžete si vybrat to, co vám bude vyhovovat víc. Dřevostavba je rychlejší, takže pokud spěcháte na stěhování od rodičů, může to být nejlepší řešení.

Co stavíme?
Jsme stavební firma, která má za sebou desítky kladných recenzí od klientů. Přečtěte si je na našem webu, a rovnou si i prohlédněte naši nabídku. Stavíme většinou bungalovy, které u nás najdete nejen s půdorysem obdélníku nebo čtverce, ale i ve tvaru písmene L. Právě tento bungalov je ideální pro ty kteří chtějí bungalov, ale trochu odlišný od ostatních.

nový bungalov

Náš nejlevnější dům stojí 3 miliony korun, což je na dnešní dobu opravdu málo. Nechte si postavit nízkoenergetický dům, který vám bude poskytovat potřebný komfort a který vám pomůže snížit účty za vytápění i za elektřinu. Naše domy jsou vybaveny tepelným čerpadlem a solárními panely, díky čemuž budete o něco soběstačnější co se energií týče. My jsme vaše sázka na jistotu.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.