Není nádoba jako nádoba


Nejsložitější situace mají řezníci, cukráři a vůbec ti, kteří pracují s potravinami. Dělníkovi s železem je naprosto jedno, kam praští s obrobkem, zda do rezavé a otlučené bedny, nebo do nové a hezké. Jedno je to i tomu železu, ale v potravinách se tohle nesmí. Tam se musí dodržovat hygienické normy. A to jsou hodně přísné. Takže otázka skladovatelnosti zde je velmi choulostivá. V poslední době sem však pronikly přepravky typu JumboNest. Ne, nevypadají jako ty, které jsou zde na fotografiích. Ty jsou obě pouze k tématu skladování, na fotky JumboNest se vztahují ochranná práva, takže sem umístěny být nemohly.

přepravní kontejnery

V každém případě můžeme sdělit, že tyto přepravní bedny prošly náročným certifikátem pro přepravu potravin a jsou tedy schváleny. Ne, že by se v nich mohly přepravovat pouze potraviny, to ne. Může se v nich převážet takřka všechno, na co nejsou určeny speciální přepravní podmínky. JumboNest byl vyhodnocen schoellerallibert.com jako jeden z nejlepších výrobků a tím se dostává na vysokou pozici. Velký zájem jej udržuje a zcela jistě na této pozici, míněno poptávkové, jistě zůstane.

bedna na zboží

Přepravky, nebo chcete-li kontejnery mají výhodu, že se dají štosovat, tedy, dávat do sebe. Tím se ušetří spousta místa, pokud jsou prázdné. Navíc snesou i velké zatížení, což je další plus. A v těch bychom mohli pokračovat a klidně popsat tolik stránek, až už by to nikoho nebavilo číst.

Takže páni podnikatelé, ať už velcí nebo malí, neváhejte vyzkoušet. Vyházejte už jednou pro vždy ty staré zrezivělé a všude děravé bedny. Nebo ty dřevěné a prohnilé, budoucnost ukládání zboží je přímo zde před vámi. Neváhejte kliknout na odkaz, který je uveden zde v článku jen o něco výše. Můžete si pak JumboNesty prohlédnou a dočíst se další technické specifikace. No a pak už vám jen stačí objednat potřebný počet kusů a máte to vyřízeno.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.