Pohodlí pro vozíčkáře


Já si myslím, že lidé, kteří třeba také sedí na invalidním vozíku, že si zaslouží opravdu veliké pohodlí. Vážně si nedokáži představit, kdybych například já byla na invalidním vozíku a potom bych neměla vůbec žádné pohodlí. Třeba kdyby mě to někde tlačilo a měla bych otlaky a nedej bože také opruzeniny. Ano, tohle se zrovna stalo mému známému, který byl už půl roku na invalidním vozíku a měl tam ještě asi rok být. On byl totiž po operaci páteře a také kyčlí, takže to dopadlo tak, že opravdu musí dlouho sedět na invalidním vozíku, jenomže jeho rodina mu koupila opravdu úplně obyčejný invalidní vozík. Samozřejmě, že to nemysleli špatně, ale vůbec nikdo netušil, jak to všechno celé dopadne.

Pohodlí na vozíku je nutné.

Když na tom můj známý seděl asi dva nebo tři dny, tak potom začal cítit, že ono to všechno tlačí a že ho brní celé tělo. Samozřejmě, že to bylo od toho, že ten jeho invalidní vozík nebyl vůbec komfortní, vůbec tam nebylo nic měkkého a polstrovaného. Byl to jednoduše úplně obyčejný invalidní vozík, proto jsem známému řekla, proč si nepořídí kvalitní sedák do vozíku, protože sedák do vozíku může být opravdu perfektní a může být také z paměťové pěny anebo z molitanu. A sedák do vozíku koupíte jak na internetu, tak také samozřejmě třeba i v lékárně anebo v jiném obchodě, kde se prodávají kompenzační pomůcky anebo také ergoterapeutické pomůcky.

Mnoho lidí využívá vozík.

Pokud budete chtít barevný sedák do vozíku, tak to vůbec není žádný problém. Můžete mít také opravdu krásně barevný sedák do vozíku anebo také jednobarevný. Můžete si pořídit také dva, protože můj známý si pořídil jeden černý a také takový béžový sedák do vozíku, protože jeden prý má na doma a druhý prý má, třeba když někam jede anebo jede k lékaři na kontrolu. Nemusíte se bát, že by sedák do vozíku stál opravdu hodně peněz. Záleží na materiálu, ale seženete ho i za tři nebo za čtyři stovky.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.