Pohrajte si s mužským tělem dokonale

Mužské tělo je pro některé ženy neprobádanou krajinou. Jestliže neměly možnost se s ním blíže setkávat v rodině, například mezi rodiči a dětmi nepanoval zrovna harmonický vztah, a čerstvě plnoletá dívka se pak seznámí s mužem a dojde k prvnímu sexu, může z toho vzniknout spíše rozčarování a zklamání. Po první trpké zkušenosti se žena uzavře a po rozchodu s partnerem si třeba najde dalšího muže pro vztah až po deseti letech. Zdánlivě vyzrálá žena se však chová zcela podobně, jako v době dospívání, a jak dopadne další milostná avantýra? Zkuste hádat!

ženský zadek

Tímto chceme naznačit, že stejně jako pro muže, je i pro ženu důležité dobře znát nejen anatomii mužského organismu, ale zejména jeho erotogenní zóny. A zde bývá velmi často kámen úrazu dokonce i u relativně zkušených milenek. Domnívají se, že svého partnera velmi dobře znají, ale není tomu tak. Jaké erotogenní zóny muže velmi vzrušují, a proč jim dát přednost ještě před tím, než se začnete shánět po Viagře bez předpisu erectmax.cz?

Třísla, podkolenní jamky a bederní část zad – muži doslova milují, když jim na těchto místech spočine ruka milované dívky. Jemným třením těchto partií se zvyšuje tvorba testosteronu a touha po milování.

ženský obličej

Vlasy a krk – drbejte partnera ve vlasech, líbejte jej na krku a uvidíte, co to s ním udělá.

Chodidla – víte, že i muži jsou na chodidlech nejen lechtiví, ale vhodnou technikou hlazení u nich docílíte i velmi silného sexuálního vzrušení? Chodidla jsou opomíjenou částí těla, ale ve skutečnosti mají v sexu obrovský význam na obou stranách. A pokud partnerka nemá ostych líbat čistá a upravená chodidla svého vyvoleného, může to přinést neuvěřitelně krásný sexuální zážitek pro oba dva.

Pupík – spousta žen se domnívá, že muže uspokojí tím, že mu bude laskat bradavky, ale toto je spíše na obtíž, než ku prospěchu věci. Stejně tak hlazení rukou hrudníku, někdy dokonce chlupatého, což je spíše odporné, než eroticky vzrušující. Dopřejte partnerovi hladké oholení hrudníku, ale věnujte maximální pozornost jeho pupíku, zejména jeho středu. Drážděním hranou nehtu jednoho z prstů můžete docílit i mohutné ejakulace semene a napomáhá to i k vícečetnému orgasmu.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.