Zajímavý jev – erekce


Co se děje, když mají muži erekci? To se dozvíte v dnešním článku, který by pro některé čitatele mohl být možná dost zajímavý. Erekce – jev, který se u mužů vyskytuje často. No jo, ale jak má taková úžasná erekce vypadat? A co jí předchází? Uvařte si dobrý čaj a pojďme na to. Erekci navozují u mužů různé podněty – ať už krásné spodní krajkové sexy prádlo, chodidla nebo ženská ňadra a přirození. Bodejť. Když se žena umí upravit a dbá o sebe, muži po ní jdou jako supi. O ženy, které o sebe dbají a jsou prostě přirozené, je vždycky velký zájem. Tím ale nemyslím, že by si na sebe žena měla napatlat tuny make-upu – to rozhodně ne. Působí to spíše nepřirozeně a mnohé muže to spíše odradí.

pill

Někteří na zmalované ženy až do extrému mají úchylku, ale není jich zase tak moc. Přirozená krása na ženě by se měla cenit nejvíce. Stačí jemné líčení, pravidelná hygiena a umět triky, jak muže svést. Potom zazáříte a muž z vás bude šílet. Z vaší krásy, vlasů, ňader, spodního prádla, ale i chodidel, která bývají právě častým lákadlem na muže. A jakou obuví žena totálně zazáří? Nejspíše to nebudou kozačky, ve kterých není vidět ženská noha.

pill

Budou to spíše boty na vysokém podpatku, které podtrhnou krásu úplně celé ženy. Pokud z vás muž neejakuluje, není třeba zoufat. Je důležité se naučit, co má váš partner rád (na co má takzvaně úchylku). Může to být cokoliv. Pokud víte, že je váš muž spíše,,horňák“, udělejte mu striptýz s prsy. A pokud má rád spíše spodek a je,,dolňák“, tak si na sebe oblečte nějaká sexy tanga a honem vlítněte do postele. To by bylo, aby se z vás chlap nevzrušil. Někdo má s erekcí velký problém a není to jeho vina. Mohou to zapříčinit i biologické faktory a dědičnost, kterou prostě neovlivníte. A v tomhle případě je řešením viagra, která vám navodí tu správnou chuť na sex.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.