Máte navíc volné finance?


Chorvatsko je přímořský stát, který je od nás vzdálený jen pár hodin cesty autem či autobusem. I proto je to velice oblíbená dovolenková destinace tisíců lidí každý rok. Už desítky let sem Češi jezdí na dovolenou, a to i když mají na výběr z daleko luxusnějších států. Někteří lidé zde mají svoje oblíbená místa, kam se vrací každý rok, někdo zase rád objevuje nová místa a jezdí pokaždé jinam. Protože je o Chorvatsko dlouhodobě velký zájem nejen v hlavní letní sezoně, mnoho lidí zde poptává nájem bytu. A to je právě vaše šance.

moře chorvatsko

Prodej nemovitostí v Chorvatsku https://www.najadranu.cz/prodej/ je skvělá příležitost jak si vytvořit pasivní příjem na dlouhé roky. Jestli máte volné peníze, investujte je třeba do apartmánu přímo u moře. Získáte moderní apartmán, který je plně vybavený, a má i parkovací místo. Nabízíme vám apartmány od místní stavební firmy, s jehož majitelem se dlouho známe a můžeme vám zaručit kvalitu nabízených nemovitostí. Jestli chcete dobře investovat peníze a mít zaručený další měsíční příjem, je toto správná cesta. Můžete si koupit apartmán, který můžete nabízet k pronájmu zájemcům, kteří sem míří na letní dovolenou.

Proč spolupracovat s námi?
Kromě toho že se známe s majitelem stavební firmy vám můžeme nabídnout i fakt, že se vyznáme ve zdejším trhu s realitami, a dokážeme vám zajistit veškerý právní servis. Nebude pro vás problém jazyková bariéra, protože pocházíme z České republiky a v Chorvatsku dlouhodobě žijeme. Pomohli jsme již mnoha klientům najít vhodnou investiční nemovitost, která jim generuje pasivní příjem. Jedině investice ochrání vaše peníze před ztrátou hodnoty, k čemuž poslední dva roky dochází ve velkém.

moře byty

Prohlédněte si nabízené nemovitosti
Na našem webu pravidelně aktualizujeme nabídku volných apartmánů, které si můžete koupit. Většina z nich se prodá ještě před dokončením stavby, takže rozhodně neváhejte.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.