Rekonstruujeme s citem rekreační chatu


Někteří lidé udržují velmi dobré rodinné vztahy napříč dvěma až čtyřmi nebo dokonce pěti generacemi a mají hezký vztah k rodinnému majetku. Dbají o to, aby se zachovala jistá zdravá míra nostalgie a zároveň přistupují na řešení, která jim usnadní moderní technika. Jednou ze situací také může být citlivá rekonstrukce rekreační nemovitosti, tak, aby se všichni uvnitř cítili příjemně, ale zároveň nebylo prostředí narušeno ve své noblese a atraktivitě.

skladové kontejnery

V takovýchto objektech se mohou měnit okna za kvalitnější plastová či dřevěná, vytváří se tu podlahové topení s kamennou dlažbou, budují staré vápenné omítky a vyzdvihují některé zajímavé prvky v rustikálním stylu, například vyčnívající stropní trámy v přízemí či v podkroví. Některé části rekonstrukce lze provádět svépomocí, jiné s řemeslníky, například výměnu elektroinstalace musíte zadat elektrikáři s patřičným oprávněním, ovšem co mají všechny větší akce tohoto typu společné, je vystěhování nábytku, koberců a větších spotřebičů mimo obytné prostory.

loď s kontejnery

A zde se dostáváme na tenký led, protože rozmístit skříně, stoly a židle po zahradě na trávník a zakrýt je igelitem je krajně nevhodné, zejména s ohledem na poškození nebo krádež věcí, a nemáte-li dostatek volného místa v některé kůlně, ve sklepení nebo v garáži, může to být problém. Možná vás napadne stěhovací firma, která poskytuje úložné prostory, ovšem to může být od vaší chaty relativně daleko, například do nejbližšího sídla firmy ve městě, vzdáleného 20 kilometrů.

A jezdit pro každou drobnost, kterou nutně potřebujete ze skladu vyzvednout, bude krajně neekonomické a nevýhodné i časově. Mnohem lepší nápad je využít pronájem skladových kontejnerů. Jsou to ty známé plechové bedny, ve kterých se skladuje a převáží různé výrobky po železnici nebo na moři. Kontejner si můžete vypůjčit na libovolnou dobu a přistaví vám jej třeba přímo ke vchodu vašeho domu.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.