Virtuální kancelář a sídlo


Začali jste podnikat a potřebujete mít někde své sídlo nebo kancelář? V dnešní době existují takzvaná virtuální sídla a kanceláře. Právě tato virtuální sídla či virtuální kanceláře nabízí firma Profi sídla. Pro koho je virtuální kancelář a sídlo vhodné? V případě, že nemůžete zůstat dlouhodobě na jedné adrese, stále cestujete kvůli práci, pracujete spíše z domova, nebo zkrátka nepotřebujete mít kancelář na dlouhodobý pronájem, v těchto případech se vám rozhodně vyplatí mít sídlo nebo kancelář virtuální. Společnost Profi sídla nabízí virtuální kanceláře a sídla na prestižních adresách (ve větších městech) jako je Praha. Brno, Ostrava, Praha-západ, Kladno, Plzeň, Hradec Králové.

zasedací místnost

Vámi zvolená adresa se zapíše do obchodního rejstříku jako sídlo společnosti a vy tak můžete využívat benefity s tím spojené. Hlavně vám zápis adresy jako společnost zabezpečí administrativní provoz vaší firmy. Jak to vlastně celé funguje? Je to moderní a ekonomický způsob, který umožňuje finanční úspory za administrativu firmy. Virtuální sídlo, či kancelář, je založené http://www.albatrosmedia.cz/tituly/23838510/vedeni-zalozene-na-principech/ na tom, že se sdílí kancelářské prostory i kancelářský personál.

A jaké služby zahrnuje vlastnění virtuální kanceláře nebo sídla?

  • na adresu evidovanou v obchodním rejstříku bude chodit pošta
  • pokud vám na danou adresu pošta přijde, upozorní vás na to email, že si zásilku můžete na dané adrese sídla vyzvednout
  • můžete si zde krátkodobě pronajímat zasedací místnosti či kanceláře
  • virtuální sídlo zahrnuje telefonní služby, zaměstnanci na virtuálním sídle se postarají o to, aby žádný z příchozích telefonních hovorů nezůstal bez odpovědi

kancelář

Pokud máte zájem o virtuální kancelář či sídlo, neváhejte se podívat na stránky Profi sídla. Naleznete zde seznam sídel, která jsou k mání. Zajímá vás ceník? Ten na stránkách naleznete také – vypsaná sídla v konkrétních městech a k tomu cena měsíčně na dané roky. Pokud sídlo necháte jako svoji adresu společnosti, logicky vás to vyjde nejvýhodněji, jelikož na jeden rok zaplatíte měsíčně 399 Kč, kdežto na 4 roky vás to bude vycházet na pouhých 199 Kč měsíčně.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.